آهک مرده

آهک مرده

قابل توجه کلیه مصرف کنندگان و صاحبان صنایع که قصد خرید آهک مرده را دارند می رساند گروه تولیدی و صنعتی نیکان پیشتاز برای سالیان طولانی است که با کارخانجات و مصرف کنندگان این ماده همکاری نموده و محصولی بسیار با کیفیت را با قیمتی مناسب عرضه می نماید.

 آهک مرده, فروش آهک مرده, خرید آهک مرده, قیمت آهک مرده, تولید آهک مرده, تولید کننده آهک مرده, تولیدکنندگان آهک مرده, آهک مرده قم, فیمت آهک مرده,

آهک مرده بر اثر شکفته شدن آهک زنده پس از ترکیب شدن با آب تولید می شود. این محصول که آن را آهک هیدراته نیز می نامند  یک ترکیبات کلسیم دار می باشد به همین خاطر از آن به عنوان خوراک دام استفاده می شود. در زمان خرید این محصول به کیفیت و خلوص آن توجه ویژه ای نمایید زیرا اکثر تولید کنندگان آهک ، آن را با خلوص بسیار پایین تولید می کنند که ناخالصی های مختلفی داشته و همانند خاک معمولی می باشد. قابل توجه کلیه مصرف کنندگان و صاحبان صنایع که قصد خرید آهک مرده را دارند می رساند گروه تولیدی و صنعتی نیکان پیشتاز برای سالیان طولانی است که با کارخانجات و مصرف کنندگان این ماده همکاری نموده و محصولی بسیار با کیفیت را با قیمتی مناسب عرضه می نماید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :