مرکز فروش آهک هیدراته در تهران

مرکز فروش آهک هیدراته در تهران

آهک هیدراته پر مصرف ترین و کاربردی ترین نوع آهک است که در تعداد بسیاری زیادی از صنایع خدماتی و تولیدی استفاده می شود. ولی آیا می توان آهک هیدراته را از هر جایی خریداری نمود؟ مسلما جواب منفی می باشد زیرا کیفیت و خلوص آهک هیدراته در بسیاری از مصارف ، حرف اول را می زند. 

آهک هیدراته, فروش آهک هیدراته, آهک هیدراته در تهران, فروش آهک هیدراته در تهران, قیمت آهک هیدراته, کارخانه آهک هیدراته, اهک هیدراته تهران, قیمت فروش آهک هیدراته,

با توجه به اینکه روش های مختلفی برای تولید آهک هیدراته وجود دارد ، و همچنین با توجه به اینکه سنگ آهک استفاده شده نیز دارای خلوص و کیفیت های متغییری می باشد ، در نتیجه کیفیت محصول نهایی نیز می تواند خوب یا بد باشد. بهترین روش تولید آهک هیدراته ، شکفته کردن آهک با استفاده از بخار آب داغ در شرایط کنترل شده است که به سیستم هیدراسیون شهرت دارد. در این روش ، آهک پخته به صورت داغ وارد مخزنی در زیر کوره آهکپزی شده و در این مخزن سربسته ، بوسیله دمیدن بخار آب جوش با دمای بالای 250 درجه سانتی گراد ، به آهک شکفته تبدیل می شود. این فرایند سبب می گردد تا کمترین میزان ناخالصی وارد ساختار آهک هیدراته شود.

کارخانه آهک نیکان پیشتاز به عنوان معتبر ترین مرکز فروش آهک هیدراته در تهران ، با در اختیار داشتن امکانات فراوان و پیشرفته ، قادر به تولید آهک هیدراته با خلوص 92 تا 97 درصد است. بهترین آهک هیدراته ممتاز با قیمت بسیار استثنایی در بسته بندی های متنوع را از کارخانه تولید آهک نیکان پیشتاز بخواهید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :