پودر سنگ

پودر سنگ

مسلما بیشتر افراد نام محصولی به نام پودر سنگ را شنیده اند. پودر سنگ یا خاک سنگ که بیشتر با کاربرد آن در ساختمان سازی آشنا هستیم ، همانگونه که از آن مشخص است از کوبش یا برش سنگ های متفاوت تولید می شود. نوع سنگ کوبش شده تاثیر مستقیمی بر ویژگی های مورد انتظار آن از جمله رنگ ، گیرندگی و کاربرد های آن دارد. 

پودر سنگ, پودر سنگ چیست, فروش پودر سنگ, قیمت پودر سنگ, پودر سنگ جوشقان, پودر سنگ قم, کارخانه تولید پودر سنگ, خاک سنگ,

برخی از انواع سنگ ها رنگی و بعضی سفید هستند. پودرسنگ آهکو کربنات کلسیم پس از مدتی به دلیل تغییرات شیمیایی ، مستحکم تر می شوند. خاک سنگ به دست آمده از منطقه جوشقان نیز به دلیل رنگ سفید و درخشان ، دارای زیبایی خاصی بوده و در نماسازی مصرف می گردد. 

دانه بندی سنگ پودر شده باید در سایز یا مش بندی مشخصی باشد. این ماده کاملا پودری بوده و به همین خاطر آن را آرد سنگ Rock Flour نیز می نامند. معمولا سایز سنگ ریز تر از مش 200 (75 میکرون) تنظیم می شود. 

انواع پودر سنگ

معادن کشور دارای انواع مختلف سنگ های متنوع هستند. ارزان ترین نوع آن ، پودر سنگ آهک و کربنات کلسیم است که علاوه بر استحکام و کاربرد های زیاد ، در صنایع ساختمانی و یا به عنوان فیلر مصرف می شود.

دیگر نوع پر کاربرد آن نیز پودر سنگ جوشقان است که به دلیل رنگ بسیار سفید و جذابیت بصری شهرت دارد. استان قم دارای معادن سنگ زیادی است و پودر سنگ قم بخش بزرگی از بازار کشور را تامین می نماید.

صنایع ساختمانی به شکل مستقیم در تهیه ملات و یا تولید سیمان ، آسفالت ، بتون و بلوک های سیمانی از پودر خاک سنگ استفاده می کنند. این ماده علاوه بر اینکه هزینه تمام شده را به شکل قابل توجهی کاهش می دهد ، همچنین موجب افزایش استحکام ، نفوذ ناپذیری در مقابل آب و جلوگیری از ترک خوردگی پس از خشک شدن خواهد شد.

فروش پودر سنگ توسط کارخانه تولید آهک و سنگ کوبی نیکان پیشتاز توسط دستگاه های مدرن و به صورت کاملا مش بندی شده ، با کیفیت بالا و قیمت مناسب انجام می شود. ما تامین کننده میزان زیادی از نیاز بخش های ساختمانی و صنعتی به پودر خاک سنگ در کشور هستیم.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :