پودر سنگ آهک

پودر سنگ آهک

پودر سنگ آهک یکی از اشکال پر مصرف آهک محسوب می شود. آهک به دلیل اینکه ماده ای بسیار کاربردی و پر مصرف است ، به هر شکلی مورد استفاده قرار می گیرد. پودر سنگ آهک دارای 2 نوع مختلف خام و فراوری شده است. پودر سنگ آهک خام از کوبیدن سنگ آهک توسط دستگاه های کوبشی خاصی تولید می شود. پودر سنگ آهک فراوری شده می تواند از نوع آهک زنده پودری یا آهک هیدراته باشد.

پودر سنگ آهک, پودر سنگ, آهک

کاربرد پودر سنگ آهک

با وجود موارد مصرف فراوان خاک سنگ آهک ، اصولا این ماده بیشتر در صنایع ساختمان سازی به عنوان ماده اولیه برای تهیه ملات استفاده می شود. همچنین پودر سنگ آهک یک گزینه بسیار عالی برای شفته کاری بنا ها ، زیر سازی جاده ها و عایق کاری استخر است.

اما با این حال آهک پودری در صنایع مهم دیگری مانند صنعت عظیم ذوب آهن ، تصفیه آب و پرورش دام و طیور و شیلات هم به صورت قابل توجهی کاربرد دارد. آهک خالص سازی شده حتی در صنایع غذایی هم مصرف می گردد.

ویژگی های پودر سنگ آهک

پودر خاک سنگ آهک باید دارای دانه بندی مشخصی باشد. پودر سنگ با کیفیت معمولا به صورت میکرونیزه و با مش ریزتر از 200 عرضه می شود. پودر سنگ آهک سفید رنگ است و برای حمل و نقل و انباری داری آن ، بهتر است در کیسه بسته بندی شود.

کارخانه آهک نیکان ، تولیدکننده پودر سنگ آهک بسیار مرغوب برای استفاده در کلیه صنایع مرتبط می باشد. کیفیت آهک پودری تولید شده در این کارخانه بسیار مرغوب بوده و از قیمت مناسبی هم برخوردار است.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :